poniedziałek, 26 marca 2012

2 zdjęcia z dzisiaj.

Hello.
Dzisiejszy dzień minął mi całkiem spoko..oprócz tego że jak mieliśmy pisać kartkówkę z polskiego to trochę byłam nie przytomna, i przez to trochę później zaczęłam pisać haha! :D. Ale cóż takie są skutki jak chodzi się spać o 24:30.. dzisiaj byli u nas osoby, które reprezentowały nam swoje szkoły i powiem wam że już jestem chyba na jedną z nich zdecydowana(tak w 90% :p). Wybrałam sobie u nich kierunek fototechnik. Jest to nowy kierunek i nie w każdej szkole jest...27.04. idę tam na Dzień Otwarty...ale do konkretu.. .

Dzisiaj trochę mi się nudziło zaraz po przyjściu do domu a z takiej racji, że nie miałam co tu wstawić zrobiłam dwie fotki^^.
 

Ale ale dobra, koniec przyjemności! Zamykam laptopa i do roboty :). Jeżeli pozwoli mi na to czas to jeszcze coś napiszę. 
Może rozwinę wam coś o tym fototechniku...

11 komentarzy:

 1. to drugie jest bardzo ładne ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałem iść do technikum fototechnicznego, ale po pierwsze w moim wypadku nie ma tam francuskiego, a po drugie nie ma się tam po co pchać bez dobrego aparatu, najlepiej lustrzanki, bo prędzej czy później, żeby robić dobre zdjęcia, trzeba będzie ją kupić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda- nie trzeba miec lustrzanki aby robić dobre zdjęcia. Można robić wysmienite zdjęcia nawet puszką z dziurką w środku o.O Kto ci takich głupstw naopowiadał?

   Usuń
  2. Piękne widoczki^^ Wiosna idzie nareszcie!

   Usuń
 3. Ładne, ładne :) Fototechnik to bardzo ciekawy kierunek, możesz mi coś więcej na ten temat powiedzieć? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 27.04 - dzień przed moimi urodzinami, haha :D

  OdpowiedzUsuń
 5. czy ja wiem czy jest się co pchać w tak młodym wieku na taki kierunek, większość z nich to będą amatorzy bardzo amotorscy. lepiej idź na studia o takim kierunku to zdążysz stać się fotografem z prawdziwego zdażenia :)

  zapraszam do mnie
  zwierzakowna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. nie cierpię kartkówek z polaka !

  OdpowiedzUsuń
 7. jak ja bym poszła tak późno spać w tygodniu to bym nie wstała :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!♥
-odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad.
-jeśli spodoba Ci się mój blog po prostu go zaobserwuj :)