czwartek, 20 lutego 2014

Anti Boyfriend Tag!

Hej, hej!
Ostatnio nadrabiając zaległości na blogu Margaret przeczytałam tag: Anti Boyfriend Tag! Spodobały mi się w nim pytania i postanowiłam zrobić go też u siebie:). Od razu mówię, że nie jestem wybredna tylko po prostu piszę jak mój ideał miałby wyglądać...ale nie ukrywam, że ucieszyłam bym się gdyby któraś z odpowiedzi zgadzała się w 100% z moimi przyszłym chłopakiem^^> Nie przedłużając...

1. Jakie są trzy najważniejsze cechy u chłopaka? 
Przede wszystkim MUSI mieć poczucie humoru. Nie wyobrażam sobie chłopaka, który by się tylko cieszył i uśmiechał gdy na niego spojrzę. Ja należę do osób, które nawet gdy mają kiepski dzień potrafią się cieszyć i śmiać^^. Chciałabym też aby dużo mówił, ponieważ ja gdy zaprzyjaźnię się z osobą albo złapię z nią dobry kontakt potrafię dużo mówić. Ważne jest dla mnie również to aby znał umiar z tym poczuciem humoru i gdy, np: ja złapię doła to umiał mnie pocieszyć, a nie się śmiać i mówić mi że wszystko będzie "git".

2. Jakie cechy powodują, że nie jesteś zainteresowana chłopakiem?
Tutaj nie ma co się dużo rozpisywać! Po prostu: brak szacunku do rodziców, do mnie, nałogowe picie. palenie (tutaj nie ma mowy o żadnym paleniu- w życiu bym z takim nie była!), gdy co drugie słowo to przekleństwo i inne zachowanie przy mnie a inne przy kolegach.

3. Jakie cechy wyglądu zauważasz najpierw?
Zawsze u chłopaka najpierw zwracam uwagę na jego buty(zawsze tak mam-nawet u dziewczyn!), potem na oczy i uśmiech a na końcu na jego włosy.

4. Opisz wymarzoną randkę?
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale spróbuję..najpierw pewnie poszlibyśmy na spacer po mieście, potem na jakiś obiad to restauracji. Następnie wybralibyśmy się na jakieś wspólne zdjęcia. Wrócilibyśmy do jego domu i pijąc gorącą herbatkę oglądalibyśmy te zdjęcia i wybierali jakieś do wywołania. Potem on odwiózł by mnie do domu.

5. Przez co zakończyła byś związek?
Tu również nie mam co się rozpisywać...definitywnie przez zdradę i spotykanie się z drugą dziewczyną za moimi plecami. Oczywiście gdyby ta zdrada była tylko raz to była bym w stanie mu wybaczyć..ale więcej razy-zdecydowanie nie!

6. Jakiego koloru oczy i włosy lubisz u chłopaków?
Najbardziej lubię gdy chłopak ma ciemno kasztanowe włosy i oczy! Po prostu uwielbiam! Ale również nie gardzę blondynami i niebieskimi oczami:).

7. Kupuje Ci prezent, co to jest?
Ciężkie pytanie...bo ze wszystkiego bym się ucieszyła. Ale myślę, że najbardziej chciałabym dostać takiego ogromnego misia lubi bransoletkę z NASZĄ datą lub jego imieniem.

8. Ulubiony typ chłopaka?
Odpowiedź na to pytanie wychodzi z pozostałych odpowiedzi. Ale najbardziej lubię chłopaków z ogromnym poczuciem humoru(ale żeby znał umiar), żeby lubił ze mną rozmawiać  naszej przyszłości, żeby dzielił(przynajmniej niektóre) ze mną pasje i zainteresowania. chciałbym również żeby mój chłopak akceptował mnie taką jaką jestem- bez względu czy mam figurę modelki, 1.57 czy 1.78, czy mam idealnie proste zęby czy trochę krzywe... . I oczywiście bardzo ale to bardzo chciałabym żeby grał na gitarze!

Mam nadzieję, że Tag wam się podobał:). Jestem ciekawa waszych odpowiedzi, dlatego jeśli chcecie możecie mi napisać w komentarzu. Chętnie poczytam! 

17 komentarzy:

 1. Słodkie zdjęcia <3.

  http://tinnqu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne odpowiedzi, choć sama się nie zgadzam z punktem piątym - osobiście myślę, że jeżeli chłopak zdradził raz, to zdradzi i drugi:)

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny tag :) mnie też się podobają ciemni chłopcy <3 co powiesz na wspólną obserwację? Daj znać ;)
  paulaaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne odpowiedzi:)
  pozdrawiam
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. mm.. chłopak z gitarą <3
  http://next-smile01.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe masz kryteria oceny :) W sumie nie masz wygórowanych wymagań, na pewno pojawi się kiedyś w Twoim życiu taki, albo trochę podobny chłopak :)
  Dla mnie zawsze ważne było:
  - Musi być we mnie zakochany tak, że nie sposób tego nie zauważyć
  - Fajnie, jakby był oczytany/ ,,wiedział wszystko" / miał szerokie zainteresowania
  - Musi lubić przyrodę / zwierzęta
  I udało się, najważniejsze wymogi mój Chłopak spełnia :) A co do wyglądu, nigdy nie określałam tego, Luby jak dla mnie jest ideałem :P

  OdpowiedzUsuń
 7. w wielu kwestach sie z Tobą zgadzam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super i ciekawe odpowiedzi (; Ja nie mam chłopaka i jak na razie jest mi dobrze (;

  OdpowiedzUsuń
 9. myślałam, że będzie w formie filmiku :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajny tag :) Ja osobiście nie mam swojego ideału ;3

  http://wekablogpf.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!♥
-odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad.
-jeśli spodoba Ci się mój blog po prostu go zaobserwuj :)