sobota, 6 lutego 2016

podsumowanie grudnia- snapchat

Dawno nie dodawałam podsumowania miesiąca z instagama lub snapa. W sumie to teraz będą się raczej pojawiać podsumowania ze snapa, ponieważ na instagram nie wrzucam już tak często zdjęć. Ale w tym roku chcę zmienić trochę formę dodawanych zdjęć na instagram i mam zamiar wrzucać ich więcej. Właśnie niedawno pojawiła się fotka ze studniówki:).

Na dzisiaj przygotowałam podsumowanie grudnia. Niektóre zdjęcia są gorszej jakości, bo ze starego telefonu. Niektóre już lepszej. Jak niektórzy z was mogli widzieć (i pamiętają) na snapie, dzień przed Wigilią kupiłam sobie nowy telefon. Była to dosyć spontaniczna decyzja. Przyznaję się- jak wracałam do domu to miała obawy czy będzie się dobrze sprawował. Co prawda naczytałam się o nim w internecie, ale jednak rzeczywistość bywa różna. Jednak wbrew moim obawom działa bez zarzutów, robi super zdjęcia  i ogólnie jest bardzo ładny. Jest to Lg g3s:).
Jak widzicie w grudniu nie zrobiłam zbyt wielu zdjęć. Za to w podsumowaniu stycznia będzie ich całkiem sporo. 

Ja uciekam się uczyć, bo mam strasznie dużo do zrobienia. Wam życzę miłego dnia/wieczoru (w zależności kiedy czytacie) :). 

4 komentarze:

 1. "Każda pora jest dobra..." - skąd ja to znam? Potrafię obrabiać zdjęcia po sto godzin dziennie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mało kiedy "zbieram" zdjęcia ze snapa. W sumie mało ich robię i wysyłam, bo jedynie do mojej siostrzenicy i to raczej takie których nie powinien nikt inny widzieć xd
  Czekam na podsumowanie tycznia;)
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również nie robiłam w grudniu zbyt wielu zdjęć ;)

  ------------------------------------------------

  Dzisiaj dodałam pierwszy post, dopiero zaczynam więc serdecznie zapraszam do siebie! ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!♥
-odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad.
-jeśli spodoba Ci się mój blog po prostu go zaobserwuj :)