sobota, 6 września 2014

tydzień szkoły za nami

Hej, hej!
W tym tygodniu opublikowałam tylko jeden wpis (w sumie to zrobiłam to celowo), ponieważ szykowałam się żeby napisać w sobotę, a mam pisać c drugi dzień ( tak wiem- w tym tygodniu to nie wyszło). Postaram się od następnego.
Nie wiem jak u was, ale mój plan lekcji jest głupi. W poniedziałek kończę o 12:15, we wtorek o 15:50, środa, czwartek i piątek o 15 + jeszcze jakieś zajęcia poza szkolne. Ale nie ma co narzekać.. mimo, że jestem w trzeciej klasie to ten tydzień zleciał bardzo fajnie i luźno. Przecież egzamin zawodowy dopiero w czerwcu!^^. A zapomniałabym! Od 3 listopada do 1 grudnia będę mieć praktyki.
Nie wiem czy coś jeszcze chciałam wam przekazać. Jeżeli zapomniałam to będę was informować na bieżąco. A na dzisiaj porobiłam kilka zdjęć moich rzeczy, które kupiłam do szkoły + jeszcze wczoraj kupiłam limonkowy cienkopis.

Dzisiaj kolejna rocznica utworzenia bloga!
Jakie macie plany na weekend? 
My dzisiaj rano byliśmy w mieście pozałatwiać różne sprawy (kupiłam sobie szarego jaśka do pokoju), a jutro wybieramy się na grzyby do lasu:).

16 komentarzy:

 1. Zeszyty są świetne! Uwielbiam takie kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny plecak! Ja jestem w pierwszej klasie liceum. Też mieliśmy luźny dzień, no ale nie ma co porównywać. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja ciągle kończę późno lekcje :(
  fajny plecak i zeszyty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na początek, przepraszam, że tak mało wchodziłam tutaj :P W ogóle zaniedbałam blogowe życie.. Zaczynam znów :) Zablokowałam stary blog, posłałam Ci zaproszenie na maila :) Będę tam pisać coś w stylu pamiętnika i opisy przeżyć.. A nowy, gdzie zapraszam, będzie związany z moimi pasjami - fotografią, książkami i nowościami przetestowanymi przeze mnie :) http://odkrywajzalicja.blogspot.com/
  Super się masz, że będziesz mieć praktyki i to na takim kierunku :D Ja często żałuję, że do technikum nie poszłam.. Ale czasu się nie cofnie :P Fajne masz rzeczy do szkoły, rewelacja! Te karteczki do zaznaczania mam takie same :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam planów na weekend, spędzam w pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz świetny plecak! : )

  http://suzzue.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój podział godzin jest bardzo podobny ;/
  Śliczne zeszyty :)
  zapraszam do mnie http://secute7.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja praktycznie codziennie kończę o 14.55 i w sumie tak jest okej :)
  Świetne rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. fajne zeszyty keep calm!
  jeśli możesz to poklikaj w kliki w poście u mnie ;)
  http://panmalofel.blogspot.com/2014/09/black-westside-93.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakie śliczne zeszyty. Dobrze Ci, że już praktyki! Ja mam jakoś w maju pewnie. Och.. i ten egzamin zawodowy.. Przeraża mnie lekko hah.

  ✗ borenium.blogspot.com ✗

  OdpowiedzUsuń
 11. gratuluję z okazji kolejnej rocznicy :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!♥
-odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad.
-jeśli spodoba Ci się mój blog po prostu go zaobserwuj :)